InteRadek.info - Rozwój 
ROZWÓJ

Nauka - można ją postrzegać w dwojaki sposób. Po pierwsze jest to możlwość przyswojenia wiedzy. Z przydatnością tej wiedzy w praktyce jest różnie, ale właśnie dzięki różnorodności posiadanej wiedzy Polacy są cenieni na świecie jako pracownicy. Mało jest nacji, w których pracownicy są tak uniwersalni, jak Polacy.

Po drugie szkoły i uczelnie dają możliwość poznawania nowych ludzi. Wiele przyjaźni nawiązuje się właśnie podczas nauki. Czas spędzony w szkole nigdy nie jest czasem straconym, a wspomnienia z tych lat pozostają w pamięci na całe życie. Ważne jest tylko, żeby pamiętać wyłącznie dobre wspomnienia. Złe są tylko zbędnym balastem, którego nie warto trzymać.

Garfield

Praca - co jest dla mnie najważniejsze? Przede wszystkim atmosfera i ludzie. W mojej dotychczasowej karierze miałem okazję pracować w bardzo przyjemnej atmosferze z fajnymi ludźmi. Oczywiście nigdzie nie jest idealnie, ale mam to szczęście pracować w firmach, gdzie ludzie są na poziomie, a atmosfera przez większość czasu bardzo koleżeńska.

Równie ważne jest robić to, co się lubi. Ja połączyłem swoje zainteresowania z pracą, dzięki czemu nie odbieram pracy jako przymusu, tylko jako przyjemoność. Bardzo lubię wyzwania i zdrową rywalizację. Im trudniejsze stoi przede mną zadanie, tym bardziej mobilizuje mnie do działania i tym większą mam satysfakcję z jego rozwiązania.

Czym zatem są pieniądze? Przede wszystkim nagrodą za dobrą pracę. Pracownik dobrze wykonujący swoje zadania powinien być dobrze wynagradzany. Brak wynagrodzenia proporcjonalnego do kwalifikacji i zaangażowania pracownika jest brakiem szacunku dla tej osoby. Takich sytuacji powinno się unikać, gdyż prowadzą do niezadowolenia z pracy i złośliwości tego pracownika. Na szczęście ja jestem zadowolony z pracy, chociaż zarobki zawsze mogą być trochę wyższe ;)Motywacja - jako były fan gier komputerowych oraz zwolennik samodoskonalenia korzystam z aplikacji HabitRPG. Jest to strona internetowa, na której można rozwijać swoją wirtualną postać w oparaciu o reguły gry fabularnej. Gracz wyznacza sobie zadania w świecie rzeczywistym, a ich wykonanie odhacza w grze, dzięki czemu jego wirtualna postać zyskuje korzyści. Motywuje to do codziennego rozwoju swojej osoby, gdyż pomijanie zadań powoduje obrażenia dla naszego bohatera.

Habitica
PODSTRONY:
Okulary multiprzesłonowe
Sprawdzanie poprawnosci NIP

Firefox Poprawny CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional